Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 28.5.2018
Nepřítomné třídy01234567891011
V2ZZKZKZKZKZKZKZKZKZKZK
V3ZZKZKZKZKZKZKZKZKZKZK
2APRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
2TPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
2ZPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
3APRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
3TPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
3ZPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
4AM-AM-AM-AM-AM-AM-AM-AM-AM-AM-AM-A
4TM-AM-AM-AM-AM-AM-AM-AM-AM-AM-AM-A
4ZM-AM-AM-AM-AM-AM-AM-AM-AM-AM-AM-A
E2PRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
S2PRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
E3APRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
E3BPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
S3PRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
E4M-AM-AM-AM-AM-AM-AM-AM-AM-AM-A
S4M-AM-AM-AM-AM-AM-AM-AM-AM-A
Nepřítomní učitelé01234567891011
Vacková Jana---------
Dlask Miroslav-..--....--
Fenclová Jana......------
Bláhová Lucie........-..---
Bublová Alžbeta-..........---
Čapková Petra-..........---
Drobný Ivan--------
Forman Zdeněk----..-......--
Fridrichová Kateřina..........----
Hanzal Josef-....----
Hejduková Iveta........-..---
Horová Irena..>>-..---
Hospodka Karel----------
Hradecký František---....--....
Hrnčířová Marika-..Mg..Sn----
Hůlová Jindřiška..>>..----
Jelínková Lenka..-........---
Jetmarová Jitka---........--
Křesťanová Libuše..-....-----
Novotná Hana----......--
Ošťádal Milan-Eb>>>>---
Pech Jiří--......-....
Procházka JiříMgPmFb--....
Roudnická JanaEbEb---....--
Sklenářová Alexandra-......---
Svrčinová Naděžda..-..-....-
Šteffl Miloš---......
Turek Jakub-------
Ulip Pavel....-....-..
Veselá Alena-..-..Sn..---
Zeman VáclavMgPmFb----
Zemanová Karla........-....---
Místnosti mimo provoz01234567891011
1Tjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
1Zjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
2Ajinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
2Tjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
3Tjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
4Tjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
4Zjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
CJLjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
DOPjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
STAjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
ODKjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
SPVjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
JAZ2jinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
JAZ3jinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
JAZ4jinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
VYT1jinýjinýjinýjinýjinýjiný
Změny v rozvrzích učitelů:
Zápotocký Ota6. hodpřesun <<POSV1O+(ARCH)z 21.5. 6. hod
7. hodpřesun <<POSV1O+(ARCH)z 21.5. 7. hod
8. hodpřesun <<POSV1O+(VYT3)z 21.5. 9. hod
9. hodpřesun <<POSV1O+(VYT3)z 21.5. 8. hod
Novotná Klaudia3. hododpadáKOPV2Z
4. hododpadáKOPV2Z
5. hododpadáKOPV2Z
Beneš Otakar1. hododpadáSIZE3A (Ps)
5. hododpadáELME4 (2/3)
6. hododpadáELME4 (2/3)
7. hododpadáELME4 (2/3)
8. hododpadáELME4 (3/3)
9. hododpadáELME4 (3/3)
10. hododpadáELME4 (3/3)
Bublová Alžbeta2.-3., 7. hod Dozor
Čapková Petra2.-3., 6.-7. hod Dozor
Dočkalová Marcela2. hodnavíc ODK1A(POS)
3. hodnavíc ODK1A(POS)
Drdková Lea1. hododpadáAJ2T (AJ1)
3. hododpadáAJ3T (AJ3)+
4. hodnavíc IKT1T(VYT3)
5. hodnavíc IKT1T(VYT3)
Eibl Tomáš1. hodsupl. (Ro)TEV1Z (Chl)(TEL1)
2. hodsupl. (Ro)TEV1Z (Chl)(TEL1)
3. hodsupl. (Oš)IKT1Z(VYT2)
4. hodnavíc IKT1Z(VYT2)
8. hododpadáIKT2Z (1)zrušeno
9. hododpadáIKT2Z (1)zrušeno
Freibergová Dana3. hodsupl. (Ze)TEKS1 (Pra1)(VY2)
3. hodspojeno (Pr)TEKS1 (Pra4)(VY2)
3. hododpadáMECS3
5. hododpadáKCVS2 (1.sk)
6. hododpadáKCVS2 (1.sk)
Hanzal Josef6. hododpadáDPL3T
Horová Irena4. hodpřesun <<CJL1A(POS)z 2. hod
5. hododpadáCJL2T
Hralová Irena2. hododpadáMAT3Z
5. hododpadáSMA4Z
Hůlová Jindřiška4. hododpadáLGZ3Z
Jelínek Václav2. hododpadáMATE2
3. hododpadáMATS2
6. hodpřesun <<FYZS1(FYZ)z 7. hod
6. hododpadáMATE3B+
7. hodpřesun >>FYZS1na 6. hod
Del Maschio David3. hododpadáTVPE4 (Ps)
4. hododpadáTVPE4 (Ps)
5. hododpadáMITE3A (Ps)
6. hododpadáISYE2 (Ps)
7. hododpadáISYE2 (Ps)
Morongová Zuzana1. hodsupl. (Ze)CHES1 (Pra1)(FYZ)
1. hodspojeno (Pr)CHES1 (Pra4)(FYZ)
1. hododpadáMATS3
2. hododpadáMATE4
3. hodsupl. (Hn)CHEE1(FYZ)
4. hododpadáMATS4
Novák Petr7. hododpadáMOTV3Z
8. hododpadáMOTV3Z
9. hododpadáMOTV3Z
10. hododpadáMOTV3Z
Ošťádal Milan2. hodpřesun <<DOP1T(ARCH)z 5. hod
2. hododpadáLOG2T
6. hodpřesun <<DOP1Z(2Z)z 4. hod
Pomichálek Jan2. hodsupl. (Ze)IKTS1 (Pra1)(VY2)
2. hodspojeno (Pr)IKTS1 (Pra4)(VY2)
4. hodpřesun <<TEKE1 (1/2)(VY1)z 7. hod
5. hododpadáIKTS2 (2.sk)
6. hododpadáIKTS2 (2.sk)
7. hodpřesun <<TEKE1 (2/2)(VY1)z 9. hod
7. hodpřesun >>TEKE1 (1/2)na 4. hod
9. hodpřesun >>TEKE1 (2/2)na 7. hod
Procházka Jiří8. hododpadáPRA2A (A)zrušeno
9. hododpadáPRA2A (A)zrušeno
1.-7. hod Dozor
Saidová Naďa8. hododpadáGEOV2Z
9. hododpadáGEOV2Z
10. hododpadáGEOV2Z
Svrčina Jaroslav1. hododpadáZAEE2
4. hododpadáELTE3B+
5. hodspojeno (Hn)ZAES1 (Aj2)(S1)
5. hodsupl. (Ve)ZAES1 (Aj1)(S1)
5. hododpadáELME4 (1/3)
6. hododpadáELME4 (1/3)
7. hododpadáELME4 (1/3)
Šindelář Ivo4. hododpadáZKTV3Z
5. hododpadáZKTV3Z
Šteffl Miloš11. hododpadáCDP4Z (cdp)
Tuzar Jindřich1. hododpadáMZVE3B (Et)
3. hododpadáEZVE4 (Et)
4. hododpadáEZVE4 (Et)
5. hododpadáENEE3B (Et)
Ulip Pavel1.-7. hod Dozor
Varga Jakub1. hododpadáPRA3T
2. hododpadáPRA3T
Vlčková Jindra2. hododpadáMAT2A
Záhora Miroslav6. hododpadáDPŘE2 (Et)
7. hododpadáDPŘE2 (Et)
Zeman Václav1.-7. hod Dozor
Změny v rozvrzích tříd:
V1O2. hodZASodpadá(Bb)
6. hodPOS(ARCH)přesun <<Zápotocký Otaz 21.5. 6. hod
7. hodPOS(ARCH)přesun <<Zápotocký Otaz 21.5. 7. hod
8. hodPOS(VYT3)přesun <<Zápotocký Otaz 21.5. 9. hod
9. hodPOS(VYT3)přesun <<Zápotocký Otaz 21.5. 8. hod
V1Z2. hodZASodpadá(Bb)
6. hodPOS(ARCH)přesun <<Zápotocký Otaz 21.5. 6. hod
7. hodPOS(ARCH)přesun <<Zápotocký Otaz 21.5. 7. hod
8. hodPOS(VYT3)přesun <<Zápotocký Otaz 21.5. 9. hod
9. hodPOS(VYT3)přesun <<Zápotocký Otaz 21.5. 8. hod
V2Z2. hodZASodpadá(Bb)
1.-10. hod Zkouškové období
V3Z1.-10. hod Zkouškové období
1A2. hodODK(POS)navícDočkalová Marcela
2. hodCJLpřesun >>na 4. hod
3. hodODK(POS)navícDočkalová Marcela
3. hodSTAodpadá(Ča)
4. hodCJL(POS)přesun <<Horová Irenaz 2. hod
4. hodSPVodpadá(Ks)
7. hodNNJNNJodpadá(Je)
1T2. hodDOP(ARCH)přesun <<Ošťádal Milanz 5. hod
2. hodLOGpřesun >>na 29.5. 6. hod
4. hodIKT(VYT3)navícDrdková Lea
4. hodEKOodpadá(Up)
5. hodIKT(VYT3)navícDrdková Lea
5. hodDOPpřesun >>na 2. hod
6. hodAJAJodpadá(He)
6. hodNJNJodpadá(Je)
1Z1. hodTEVChl(TEL1)suplujeEibl Tomáš(Ro)
2. hodTEVChl(TEL1)suplujeEibl Tomáš(Ro)
3. hodIKT(VYT2)suplujeEibl Tomáš(Oš)
4. hodIKT(VYT2)navícEibl Tomáš
4. hodDOPpřesun >>na 6. hod
6. hodDOP(2Z)přesun <<Ošťádal Milanz 4. hod
6. hodAJAJodpadá(Bh)
6. hodNJNJodpadá(Je)
7. hodEKOodpadá(Up)
2A8. hodPRAAodpadá(Pr)
9. hodPRAAodpadá(Pr)
1.-7. hod souvislá PRA
2T1.-7. hod souvislá PRA
2Z7. hodKNJKNJodpadá(Je)
8. hodIKT1odpadá(Eb)
9. hodIKT1odpadá(Eb)
1.-7. hod souvislá PRA
3A1.-7. hod souvislá PRA
3T1.-7. hod souvislá PRA
3Z1.-7. hod souvislá PRA
4A1.-11. hod maturita-absolutorium
4T1.-11. hod maturita-absolutorium
4Z1.-11. hod maturita-absolutorium
E13. hodCHE(FYZ)suplujeMorongová Zuzana(Hn)
4. hodTEK1/2(VY1)přesun <<Pomichálek Janz 7. hod
4. hodTEVChlodpadá(Pe)
7. hodTEK2/2(VY1)přesun <<Pomichálek Janz 9. hod
7. hodTEK1/2přesun >>na 4. hod
9. hodTEK2/2přesun >>na 7. hod
S11. hodCHEPra1(FYZ)suplujeMorongová Zuzana(Ze)
1. hodCHEPra4(FYZ)spojíMorongová Zuzana(Pr)
2. hodIKTPra1(VY2)suplujePomichálek Jan(Ze)
2. hodIKTPra4(VY2)spojíPomichálek Jan(Pr)
3. hodTEKPra1(VY2)suplujeFreibergová Dana(Ze)
3. hodTEKPra4(VY2)spojíFreibergová Dana(Pr)
5. hodZAEAj2(S1)spojíSvrčina Jaroslav(Hn)
5. hodZAEAj1(S1)suplujeSvrčina Jaroslav(Ve)
6. hodFYZ(FYZ)přesun <<Jelínek Václavz 7. hod
6. hodCJLodpadá(Sč)
7. hodFYZpřesun >>na 6. hod
E21.-7. hod souvislá PRA
S21.-7. hod souvislá PRA
E3A1.-8. hod souvislá PRA
E3B1.-8. hod souvislá PRA
S31.-9. hod souvislá PRA
E41.-10. hod maturita-absolutorium
S41.-9. hod maturita-absolutorium
Pedagogický dohled u třídy:
2A, 1.-7.hod - Čapková Petra, Procházka Jiří, Ulip Pavel
2Z, 1.-7.hod - Hospodka Karel
3A, 1.-7.hod - Bublová Alžbeta, Čapková Petra
3Z, 1.-7.hod - Zemanová Karla