Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Středa 21.11.2018
Nepřítomné třídy01234567891011
V1ZEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXK
V2ZEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXK
1A
1Z
2A
2Z
4Z
S4IPSIPSIPS
Nepřítomní učitelé01234567891011
Dlask Miroslav-
Novotná Klaudia-......--....----
Eibl Tomáš---
Freibergová DanaFo
Křesťanová Libuše....
Mareš Jan....
Moc Michal-
Ptáčník Jaroslav------------
Svrčina JaroslavHn
Turek Jakub..-..<>..
Ulip Pavel-
Místnosti mimo provoz01234567891011
3Zjiný
CJLjinýjiný
SPVjiný
Změny v rozvrzích učitelů:
Dlask Miroslav3. hod Dozor
Fenclová Jana4. hodvýměna <<STK4A(POS)z 22.11. 5. hod
6. hododpadáDKKV2Z
7. hododpadáDKKV2Z
Novotná Klaudia0.-11. hod Dozor
Bublová Alžbeta1. hododpadáSMEV1Z
2. hododpadáSMEV1Z
4. hodvýměna >>URS4Ana 22.11. 5. hod
Forman Zdeněk3. hodsupl. (Fb)IKTS2 (1/2)(VY1)
Freibergová Dana3. hod Dozor
Hrnčířová Marika3. hodsupl. (Sn)AJE2(JA1)
3. hododpadáAJS4 (Aj)
Jelínková Lenka4. hododpadáAJV2Z (AJ)+
Křesťanová Libuše4., 6. hod Dozor
Moc Michal4. hod Dozor
Novotná Hana5. hodvýměna <<UCE3T(4T)z 19.11. 3. hod
Ptáčník Jaroslav0.-11. hod Dozor
Roudnická Jana1. hododpadáTEVS4 (Těl)
2. hododpadáTEVS4 (Těl)
Sklenářová Alexandra3. hododpadáNJS4 (Nj)+
Svrčina Jaroslav3. hod Dozor
Šteffl Miloš10. hodnavíc CZT4Z (czt)(DOP)
11. hodnavíc CZT4Z (czt)(DOP)
Turek Jakub2.-5., 7. hod Dozor
Ulip Pavel5. hododpadáPEKV1Z+
Vlčková Jindra3. hododpadáVVSV1Z
Zemanová Karla3. hododpadáLGZ4Z
5. hododpadáZEP4Z
Změny v rozvrzích tříd:
V1Z0.-11. hod Exkurze
V2Z0.-11. hod Exkurze
1A6. hod přednáška
1Z4. hod přednáška
2A7. hod přednáška
2Z2. hod přednáška
3T5. hodUCE(4T)výměna <<Novotná Hanaz 19.11. 3. hod
5. hodCJLvýměna >>na 19.11. 3. hod
4A4. hodSTK(POS)výměna <<Fenclová Janaz 22.11. 5. hod
4. hodURSvýměna >>na 22.11. 5. hod
4Z10. hodCZTczt(DOP)navícŠteffl Miloš
11. hodCZTczt(DOP)navícŠteffl Miloš
3.-5. hod přednáška
E18. hodSPHShodpadá(Mš)
9. hodSPHShodpadá(Mš)
S18. hodSPHShodpadá(Mš)
9. hodSPHShodpadá(Mš)
E23. hodAJ(JA1)suplujeHrnčířová Marika(Sn)
8. hodSPHShodpadá(Mš)
9. hodSPHShodpadá(Mš)
S23. hodIKT1/2(VY1)suplujeForman Zdeněk(Fb)
8. hodSPHShodpadá(Mš)
9. hodSPHShodpadá(Mš)
E38. hodSPHShodpadá(Mš)
9. hodSPHShodpadá(Mš)
S38. hodSPHShodpadá(Mš)
9. hodSPHShodpadá(Mš)
E4A8. hodSPHShodpadá(Mš)
9. hodSPHShodpadá(Mš)
E4B8. hodSPHShodpadá(Mš)
9. hodSPHShodpadá(Mš)
S48. hodSPHShodpadá(Mš)
9. hodSPHShodpadá(Mš)
1.-3. hod IPS Úřadu práce
Pedagogický dohled u třídy:
2Z, 2.hod - Turek Jakub
4Z, 3.-5.hod - Turek Jakub